Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
Hareskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Snekkersten IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
IF Skjold Birkerød
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
Orient GI
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Slangerup & Omegn IF
Frederiksværk Fodbold Klub
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Ålholm IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Slangerup & Omegn IF
Allerød Fodbold Klub
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Slangerup & Omegn IF
Roskilde Pigefodbold (2)
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Slangerup & Omegn IF
FIF, Hillerød
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Slangerup & Omegn IF
IF Skjold Birkerød
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Slangerup & Omegn IF
Frederikssund FB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Slangerup & Omegn IF
Espergærde IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
Blistrup SI
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
Roskilde Boldklub (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Slangerup & Omegn IF
Oversidder
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Slangerup & Omegn IF
Frederikssund FB
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
Herstedøster IC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Slangerup & Omegn IF
Farum BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
FC Hornsherred
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Slangerup & Omegn IF
FC Rudersdal
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Slangerup & Omegn IF
Føllenslev-Særslev IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Slangerup & Omegn IF
Gilleleje FK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Slangerup & Omegn IF
Hørsholm-Usserød IK
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Slangerup & Omegn IF
FC Hornsherred
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Slangerup & Omegn IF
FC Rudersdal
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Slangerup & Omegn IF
Humlebæk BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Slangerup & Omegn IF
Brødeskov IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
Slangerup & Omegn IF
Espergærde IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|